Konkursy.Do wygrania nagrody gwarantowane.2018 > konkursy > Announcement: Wygraj lustrzankę cyfrową

Announcement: Wygraj lustrzankę cyfrową


Kategoria: konkursy

Marzy Ci się nowy aparat fotograficzny? Chciałbyś kiedyś kupić sobie profesjonalny sprzęt, ale nie masz w chwili obecnej pieniędzy?

Otóż nie musisz ich mieć, żeby zagrać o nagrodę w naszym konkursie. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, który weźmie udział w losowaniu lustrzanki! Profesjonalne zdjęcia, aparat, który będziesz mógł zabierać ze sobą w dalekie podróże – masz to w zasięgu ręki.

Kliknij tutaj i wyślij swoje zgłoszenia – świetna cyfrowa lustrzanka za darmo?
Sprawdź! — >Zgarnij nową lustrzankę cyfrową

Pamiętaj, że to Cię nic nie kosztuje. Poświęć chwilkę czasu i ciesz się z głównej nagrody. Co Ci szkodzi spróbować szczęścia.Zawarte tagi:


4 komentarze to “Announcement: Wygraj lustrzankę cyfrową”

 1. natalia Says:

  Nowy program z nagrodami, nie trzeba się rejestrować, wystarczy konto na facebooku!
  cała zabawa polega na tym, aby polubić strony, które podane są w zakładce „polub”
  Do wygrania wiele nagród, można także wybrać sobie nagrodę np. na allegro. Strona dopiero wystartowała więc potrzebuje jak największej ilości ludzi.
  link do rejestracji:

  lubie.szipszot.pl?r=1252

 2. malgorzata Says:

  super sprawa dla osób otwartych i chętnych do zabawy warto spróbować

 3. Sylwia Says:

  Idą Święta więc miło by sprawić takiej osobie jak ja ogromną niespodziankę. Zawszę marzyłam o lustrzance dzięki, której dalej będę mogła rozwiać swoje umiejętności fotograficzne. Moim głównym zajęciem jest fotografia. Niestety nie stać mnie na taki sprzęt. To by było spełnieniem moich dalszych marzeń związanych z przyszłością … : ) pozdrawiam!

 4. Sabina Says:

  Wydaję mi się, że to wielkie naciąganie. Poprzez facebooka, klikanie na „lubię to” czy udostępnianie linku ludzie się bogacą. Ale pewnie też uważam tak bo nigdy niczego nie wygrałam.:-) Pozdrawiam i życzę szczęścia.

Skomentuj konkurs

CommentLuv badge

*