Announcement: Wygraj laptopa – netbooka

Twój komputer odmawia Ci posłuszeństwa? A może chcesz sobie sprawić nowego laptopa? Zanim udasz się do sklepu spróbuj swojego szczęścia w konkursie.

A może nie będziesz już musiał wydawać swoich ciężko zarobionych pieniędzy na zakup nowego sprzętu. Do wygrania atrakcyjne nagrody, w tym główna jaką jest laptop – do wyboru masz różne modele. wypełnienie formularza zgłoszeniowego zajmie Ci nie więcej niż 5 minut.

Kliknij tutaj i wyślij swoje zgłoszenia – Netbook MSI Wind za darmo?
Sprawdź! — >Zgarnij nowego netbooka!

Kto wie, a może już w najbliższym czasie będziesz cieszył się z wygranej. Szczęście jednak nie rzuca się na wszystkich,a jedynie na tych, którzy mu pomagają. Tym samym weź sprawy w swoje ręce i postaraj się, żeby Twój formularz wziął udział w losowaniu.

9 komentarzy do wpisu „Announcement: Wygraj laptopa – netbooka

  1. Bardzo podoba mi się ten konkurs. Nagroda naprawdę wspaniała. Tylko mała kwestia : Czy naprawdę można to wygrać ?

  2. Nic nie można wygrać. Trzeba podawać adres i dane a oni zasypią Cię spamem i tyle.

  3. dlatego ze mam starego acera i moj syn juz nie moze grac w najnowsze gry

  4. Bardzo zależy mi na wygraniu laptopa ponieważ mój laptop nie ma nawet opicji wifi a pozatym jestem raperem a w mojej pracy przydaje się dobry laptop

  5. Chciałabym podarować córce laptop, nigdy go nie miała, a tablet za moment przestanie działać. Często z niego korzysta. Jak dzwoni do mnie to przeglądając tablet informuje mnie co się dzieje na świecie.

Dodaj komentarz

*

CommentLuv badge