Wygraj darmowe zakupy z Szukajauto.pl

Specjalnie dla użytkowników portalu Szukajauto.pl został przygotowany kolejny konkurs. Do wygrania 2 karty przedpłacone (150 i 100 zł) na zakupy w galerii Manufaktura w Łodzi.

Co trzeba zrobić?
1. Zarejestrować się na stronie Szukajauto.pl:
Link: http://www.szukajauto.pl/user/register
2. Obejrzeć na stronie film prezentujący portal, który został przygotowany, aby pomóc odwiedzającym stronę zrozumieć cele i usługi, które są oferowane:
Link: http://www.youtube.com/watch?v=pBsnyRTqn1A&feature=mfu_in_order&list=UL
3. Wysłać na adres kontakt@szukajauto.pl odpowiedź na zadanie konkursowe:
„Wymyśl tytuł powyższego filmu, który będzie reklamował portal Szukajauto.pl”

Odpowiedzi na zadanie konkursowe wraz z kompletnymi danymi (imię i nazwisko, adres zamieszkania, telefon) należy wysłać na adres kontakt@szukajauto.pl.
Zgłoszenia przyjmowane są do 15.01.2012.
Powodzenia!

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest firma AIM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-776) przy ul. Nowoursynowskiej 143k/3, właściciel portalu Szukajauto.pl
2. Konkurs odbywa się w dniach 09-15.01.2012
3. Spośród osób, które prześlą na adres organizatora odpowiedź na zadanie konkursowe, wyłonieni zostaną zwycięzcy, którzy otrzymają karty przedpłacone na zakupy w galerii Manufaktura w Łodzi o wartości:
– Pierwsze miejsce: 150 zł
– Drugie miejsce: 100 zł
4. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni telefonicznie i mailowo.
5. Karty będzie można wykorzystać zgodnie z regulaminem Manufaktury dostępnym na stronie http://manufaktura.com/PL/Karta_Podarunkowa/regulamin.asp.
6. Wszelkie nieujęte w regulaminie kwestie reguluje organizator konkursu – portal Szukajauto.pl oraz regulamin serwisu dostępny na stronie: http://www.szukajauto.pl/page/terms

Dodaj komentarz

*

CommentLuv badge