Konkursy.Do wygrania nagrody gwarantowane.2018 > darmowe > Wygraj bilet na koncert Violetty Villas – ważny do 21.01.2010

Wygraj bilet na koncert Violetty Villas – ważny do 21.01.2010


Kategoria: darmowe, konkursy

Wielki powrót na dużą scenę – Violetta Villas w Domu Muzyki i Tańca

Jej repertuar to kilkaset piosenek śpiewanych w dziewięciu językach. Jej wyjątkowy głos ma rozpiętość prawie pięciu oktaw. Gra na fortepianie, puzonie oraz skrzypcach. Uważana jest za legendę polskiej muzyki, a piosenki w jej wykonaniu wciąż wywołują ciarki na plecach.

Violetta Villas, która zdecydowała się wrócić na scenę, odwiedzi Zabrze. Autorka przypomni w Zabrzu swoje największe przeboje, które od prawie pół wieku rozbrzmiewają w Polsce, w Europie i za oceanem.

Ponowne śpiewanie, po długiej przerwie i wielu perypetiach życiowych, Violetta Villas rozpoczęła w 2007 roku. Wzięła wtedy m.in. udział w programie „Szansa na sukces”. Rok później, z kolei, wystąpiła gościnnie w programie „Jak Oni śpiewają” wykonując swoją najbardziej chyba znaną piosenkę „Nie ma miłości bez zazdrości”. W lipcu 2009 roku pojawiła się na pielgrzymce Radia Maryja do Częstochowy, gdzie sprzedawała swoje płyty, rozdawała autografy i rozmawiała z fanami. Wtedy to też m.in. zapowiedziała organizację benefisu z okazji nadchodzącego 50-lecia działalności artystycznej.

28 listopada 2009 roku, w Bazylice w Ziębicach odbył się pierwszy od dwóch lat recital artystki., jednak pierwszym prawdziwym spotkaniem z szeroką publicznością będzie zabrzański koncert w Domu Muzyki i Tańca (22 stycznia 2010 godz. 19), dlatego też zapowiada się on niezwykle ciekawie.

Jeżeli chcesz wygrać bilety na ten koncert wyślij SMS’a na numer 7135 w treści wpisz: DMIT.VIOLETTA
Koszt SMS’a 1 zł NETTO, 1,22 zł z podatkiem VAT. Losowanie dzień przed koncertem.Zawarte tagi:


Skomentuj konkurs

CommentLuv badge

*