PLOK PLOK konkurs nimm2 zujki

Prowadzący Serwis Internetowy „Ciufcia.pl” HanBright S.A. z siedzibą w Krakowie ogłasza konkurs.  Zadanie konkursowe polega na zagraniu w grę, której celem jest utworzenie z wystrzeliwanych kulek łańcuchów co najmniej 3 kulek tego samego koloru . Wtedy kulki znikają, a Użytkownik (dalej także: Uczestnik) dostaje punkty. Za każdą zbitą kulkę Użytkownik otrzymuje 10 punktów. W przypadku długich łańcuchów tego samego koloru Użytkownik otrzymuje określoną większą ilość punktów.

 

Nowy konkurs na www.zujki.pl. Codziennie do wygrania super nagrody!

PLOK PLOK ale fajnie strzela sok. Zapraszamy do nowej zabawy! Wejdź na stronę www.zujki.pl i zagraj w grę. Im więcej zestrzelisz kulek, tym więcej zdobędziesz punktów.  Spiesz się, bo kulki szybko spadają. Nie czekaj. Sprawdź się już teraz, a możesz wygrać jedną z nagród m.in. Nintendo 3DS, aparat fotograficzny, hulajnogę.

Zapraszamy do wspólnej zabawy z żujkami! PLOK PLOK…

nimm2 żujki to rozpuszczalne kulki strzelające sokiem wzbogacone witaminami. Wypełnione soczystym owocowym nadzieniem w wyśmienitych i uwielbianych przez dzieci smakach. Dostępne również w kwaśnych smakach.

Dodaj komentarz

*

CommentLuv badge