Announcement: Najlepsze konkursy – ranking konkursów

Od pewnego czasu nasza witryna przeżywa prawdziwe oblężenie przez internautów. Popularność konkursów internetowych stała się nadspodziewanie duża. Coraz większa ich ilość w internecie na pierwszy rzut oka może cieszyć internautów gdyż organizatorzy prześcigają się w wymyślaniu nagród. Okazuje się jednak, że jedne konkursy cieszą się większą popularnością w przeciwieństwie do reszty. W związku z taką sytuacją postanowiliśmy prowadzić aktualny ranking konkursów dzięki któremu osoby nie mające czasu na długie poszukiwania, znajdą to co najlepsze.

Na co zatem warto zwrócić uwagę ?

Jak zawsze największym zainteresowaniem cieszą się konkursy w których można wygrać pieniądze. W prawdzie rzadko kiedy jest to czysta gotówka, ale  niejednokrotnie trafiają się nagrody w postaci bonów towarowych, którymi można płacić w sklepach. Obecnie z tej serii można znaleźć bony do wygrania przeznaczone do sklepów : IKEA, SATURN i TESCO.

W następnej kolejności mają wzięcie konkursy związane z telefonami komórkowymi. Tutaj zdarza się nawet stosunkowo często możliwość wygrania komórek. Jednak aktualnie można zaproponować ‘tylko’ darmowe doładowania. Chyba warto się tym zainteresować skoro maksymalna wartość doładowania do wygrania to 200 zł.

Kolejnymi konkursami, które cieszą się sporą popularnością są te, w których nagrodami są konsole do gier. W tym przypadku szczególnie młodzi ludzie biorą w nich udział. To co obecnie możemy zaproponować to Sony Playstation do wygrania. Wystarczy tylko wypełnić prostą ankietę personalną, żeby wziąć udział w konkursie i losowaniu tej nagrody.

Na koniec warto zwrócić uwagę także na to co interesuje w większości kobiety. Często zaglądają one tutaj i uwagę kierują na konkursy kosmetyczne. Nie ma się co temu dziwić – w końcu niejednokrotnie można zupełnie za darmo otrzymać pełnowartościowe próbki. Oprócz przyjemności z prezentu jest także profit w postaci oszczędności w budżecie domowym.

1 komentarz do wpisu “Announcement: Najlepsze konkursy – ranking konkursów

  1. Wziąłem udział we wszystkich tych konkursach. Mam nadzieję, że coś mi się uda wygrać.

Dodaj komentarz

*

CommentLuv badge