Konkursy.Do wygrania nagrody gwarantowane.2018 > darmowe > Konkurs Świąteczny! Mikołajkowy detektyw!

Konkurs Świąteczny! Mikołajkowy detektyw!


Kategoria: darmowe, konkursy

Weź udział w naszym gwiazdkowym konkursie i wciel się w świątecznego detektywa.

Od 7 do 28 grudnia 2009 w publikowanych na We-Dwoje.pl artykułach będzie można znaleźć specjalnie oznaczone pojedyncze słowa konkursowe . Ale na tym nie koniec: z tych słów, które zostaną wyróżnione, trzeba będzie jeszcze ułożyć historię. Zabawną, poważną, z lekką nutką szaleństwa – dowolnie jaką, ważne, żeby była pomysłowa, spodobała się naszemu gwiazdkowemu jury lub internautom i miała szansę wygrać.

A jest o co powalczyć… bowiem do wygrania aż 20 zestawów nagród o łącznej wartości ok. 15 tys. złotych.

Zarejestruj się , załóż konto na We-Dwoje.pl, a następnie zaloguj się w serwisie. Będąc zalogowanym użytkownikiem serwisu (widoczny profil w nagłówku strony), spróbuj odnaleźć w artykułach publikowanych na łamach We-Dwoje.pl specjalnie oznaczone słowa konkursowe.

UWAGA! Słowa konkursowe są widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników We-Dwoje.pl. Wystarczy ok. 10 minut „surfowania” po serwisie, by skompletować 7 niezbędnych do ułożenia historyjki wyrazów konkursowych (spośród wszystkich 14).

Podpowiedź! – tak oznaczonych wyrazów szukaj w artykułach na We-Dwoje.pl

bałwanek

Następnie wykorzystując dowolne 7 spośród 14 słów konkursowych, ułóż swoją „wigilijną opowieść”. Zabawną, poważną, z lekką nutką szaleństwa, refleksyjną – dowolnie jaką, ważne, by była pomysłowa, spodobała się naszemu gwiazdkowemu jury lub użytkownikom oceniającym nadesłane historie.

Pierwsze historyjki można nadsyłać już od 14 grudnia za pośrednictwem formularza konkursowego. Od tego też czasu można oddawać pierwsze głosy na nadesłane historyjki.

Zgarniaj atrakcyjne nagrody!
Laureaci (tylko zarejestrowani użytkownicy We-Dwoje.pl) zostaną wyłonieni na podstawie dwóch niezależnych kryteriów, a wyniki będą opublikowane na stronie konkursowej po zliczeniu wszystkich głosów, czyli na początku stycznia 2010 r.
Kto wygrywa?

1) Pierwsze 10 zestawów nagród trafi do osób, które wymyślą najciekawsze – zdaniem redakcji – historie, zawierające co najmniej 7 słów konkursowych. O zwycięstwie decyduje przede wszystkim kreatywność i nowatorskość pomysłu autora.

2) Z kolei druga dziesiątka szczęśliwców zostanie wyłoniona na podstawie największej ilości głosów oddanych na nadesłane historie przez internautów. O zwycięstwie zdecyduje ilość oddanych na głosów.Zawarte tagi:


Skomentuj konkurs

CommentLuv badge

*