Konkursy.Do wygrania nagrody gwarantowane.2018 > darmowe > Konkurs na testowanie maseczek Beauty Face

Konkurs na testowanie maseczek Beauty Face


Kategoria: darmowe, konkursy

Kochani mamy dla Was kolejny przyjemny konkurs na testowanie produktów. Tym razem będą to rewelacyjne kolagenowe maseczki firmy Beauty Face. Szukamy 6 testerek, które otrzymają po 5 szt maseczek na 5 zabiegów.

Zadanie konkursowe będzie polegało na opisaniu nam swojej skóry i problemów z nią związanych, dzięki czemu będziemy mogli dopasować rodzaj maseczki do Waszej skóry, aby jak najbardziej efektywnie na nią zadziałały.

Co należy zrobić?
Wystarczy wejść na FORUM udziewczyn.pl do katalogu Moda i uroda, podkatalogu Konkurs na testowanie maseczek Beauty Face i opisać swoją cerę oraz problemy z nią związane.

6 osób z najciekawszymi  wpisami otrzyma od nas zestawy do przetestowania. Rodzaj maseczki będzie dopasowany do skóry i wybrany przez Redakcję (nie ma możliwości zamiany na inny zestaw) Będziecie testować produkt przez ponad  tydzień (maskę należy nakładać co 2 dni) . Ten etap trwa od 12 września do 18 września 2011. Test musi być przeprowadzony osobiście i rzetelnie przez wybraną testerkę, zgodnie z zaleceniami Producenta.

Po tym czasie każda testerka ma w wyznaczonym przez nas terminie, obowiązek przesłać do nas wypełnioną ankietę, w której rzetelnie odpowie na zadane pytania.

Wszelkie działania wybranych testerek niezgodne z Regulaminem będą nakładać konsekwencję na użytkowniczkę, łącznie z pokryciem kosztów przekazanych jej produktów do testów.

Konkurs na testowanie maseczek Beauty Face trwa od 03 sierpnia 2011 do 04 września 2011, następnie odbędzie się test od 12 września do 18 września 2011.

 

Link:  http://www.udziewczyn.pl/26,9347,Artykul,Konkurs_na_testowanie_maseczek_Beauty_Face.aspxZawarte tagi:


Skomentuj konkurs

CommentLuv badge

*